GİRESUN İL MEM ARGE
Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı
"Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı", öğretim liderlerimizin eğitim ortamlarında uygulanan yenilikçi yöntemlerden, tekniklerden ve içeriklerden haberdar olmalarını sağlamak; özgün çalışmaları belirleyerek ön plana çıkarmak ve böylece bu çalışmaların model alınmasına aracılık etmek amacıyla Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından her yıl düzenlenmektedir. 1 Kasım 2023 tarihinde onuncusu düzenlenecek olan Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı'na yayınlanan çağrı mektubunda yer verilen takvime göre başvurular alınacaktır.![Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/13155812_LOGO_-_Yyi_Ornekler_2018.jpg)
Giresun Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı 2023 ile ilgili dökümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
-
Çalıştay Afiş
-
Çalıştay Hakkında 2023
-
Atölye ve Poster çalışması Başvuru Formu 2023
-
Çağrı Mektubu 2023
-
Çalışma Özetleri ve İzleyici Başvuruları İçin TIKLAYINIZ!
-
Çalıştay Programı İçin TIKLAYINIZ!
-
İzleyici Listesi İçin TIKLAYINIZ!