GİRESUN İL MEM ARGE

VELİYE MEKTUP

VELİYE MEKTUP

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul-veli-öğrenci işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla ''Veliye Mektup'' isimli yerel proje yürütülmektedir. Bu kapsamda her yıl il genelinde yaklaşık 62.000 mektup velilerimize gönderilmektedir. Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan mektup, okullarımız tarafından her velimize özel olarak ulaştırılmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, yürütülmekte olan "Veliye Mektup" projesi ile geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin; akademik başarılarının yanısıra sosyo-kültürel açıdan da kendilerini geliştirmeleri, kitap okuma alışkanlığını hayat rutini haline getirmeleri, sanatsal ve sportif faaliyetlerde yer almaları adına bilgilendirilmeleri ve motive edilmeleri için okul-veli-öğrenci işbirliğinin önemini vurgulayarak sağlıklı bir iletişimin öğrencilerimizin hayatına olumlu yönde katkı sağlayacağını ve "Veliye Mektup" projesinin okul ve veli işbirliğinde olumlu dönütler verdiğini belirtti.

 

 

Mektup için;

/meb_iys_dosyalar/2023_09/26140800_Veliye_Mektup.pdf

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.