GİRESUN İL MEM ARGE
UZAKTA DEĞİLİZ projesi etkinlik kitapçığı
![UZAKTA DEĞİLİZ projesi etkinlik kitapçığı](/meb_iys_dosyalar/2021_02/07145407_saaaaa.jpg)
Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Uzakta Değiliz" projesi kapsamında AR-GE birimi tarafından oluşturulan Etkinlik Kitapçığı hazırlanmıştır. Hazırlanan e-kitap Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerimizin özellikle evde kaldığı bu süreçte eğlenmeleri ve kaliteli vakit geçirmeleri amacıyla hazırlanmıştır.
Uzakta Değiliz Etkinlik Kitapçığı için tıklayınız...