GİRESUN İL MEM ARGE

TÜBİTAK Bilim Söyleşileri ile "Neden Okumalıyız?, Ne Okumalıyız?, Nasıl Okumalıyız?"

TÜBİTAK Bilim Söyleşileri ile

Toplumumuzda bilim iletişimini artırmak ve toplumumuz ile bilim dünyası arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek adına TÜBİTAK tarafından her yıl Bilim Söyleşileri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede okullarımız ve akademisyenlerimiz bir araya gelme fırsatı yakalamaktadır. 

Bu kapsamda Giresun Bilim ve Sanat Merkezi'nin "Neden Okumalıyız?, Ne Okumalıyız?, Nasıl Okumalıyız?" adlı söyleşi programı Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Lokman TAŞKESENLİOĞLU'nun katılımıyla 20 Ekim Çarşamba günü Giresun Fen Lisesi toplantı salonunda gerçekleşti. Düzenlenen programda Doç. Dr. Lokman TAŞKESENLİOĞLU Giresun Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri ile buluşarak "okuma" üzerine sunum yaparken öğrenci ve öğretmenlerin de katılımıyla program "edebiyat ve okuma" sohbeti ile sonlandırıldı.

Söyleşi sonunda Doç. Dr. Lokman TAŞKESENLİOĞLU'na plaket ve teşekkür çiçeği İl Milli Eğitim MüdürlüğüAR-GE Birimi üyesi Giresun TÜBİTAK temsilcisi Ekrem GENÇ, Giresun Bilim ve Sanat Merkezi müdürü Baysan Banu UZUN ve Giresun Fen Lisesi müdür yardımcısı Adem ÇAYAN tarafından takdim edildi.

 

23-10-202323-10-202323-10-202323-10-202323-10-2023

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.