GİRESUN İL MEM ARGE

TERTEMİZ YARINLAR OKULLARDAN BAŞLAR

TERTEMİZ YARINLAR OKULLARDAN BAŞLAR

Milli Eğitim Bakanlığı ve OPET A.Ş. iş birliğinde gerçekleştirilen  "Tertemiz Yarınlar Okullardan Başlar" projesinin proje koordinatörleri toplantısı 8 Aralık 2023 tarihinde Antalya'da gerçekleştirildi.

Öğrenci, öğretmen, okul yöneticileri, destek personeli ve velilerde temizlik ve hijyen konusunda bilinçlenme sağlayarak farkındalığın artırılması, bu kapsamda öğretmenler tarafından okul ve çevresine yönelik sosyal sorumluluk kampanyaları ve iyi uygulama örneklerinin ülke genelinde yaygınlaştırılması amacıyla hayata geçirilen proje ile okul ve çevresinde konuya ilişkin kültürel dönüşümü sağlamak hedeflenmektedir.

Toplantıya Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Nezir ÜNSAL, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten ÖZTÜRK, Benchmark Ajans Başkanı Fadile PAKSOY ve 81 ilin proje koordinatörleri katılım sağladı. Resmi okul öncesi ( anaokulu, anasınıfı), ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında proje süresince yapılacak olan çalışmaların bilgilendirmelerinin yapıldığı toplantıya Giresun AR-GE biriminden proje koordinatörü Elif ÖZER katıldı.

11-12-202311-12-202311-12-202311-12-2023

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.