GİRESUN İL MEM ARGE

Paris'te eTwinning Çok Taraflı İrtibat Semineri Gerçekleştirildi

Paris'te eTwinning Çok Taraflı İrtibat Semineri Gerçekleştirildi

eTwinning Çok Taraflı İrtibat Semineri, 19-21 Kasım 2021 tarihlerinde Fransa'nın Paris şehrinde gerçekleştirildi. Seminere Türkiye, Polonya, Belçika, Hırvatistan, Fransa, İspanya ve Portekiz ülkelerinden toplam 60 öğretmen katılım sağladı. Giresun Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce öğretmeni Özlem Çukurlu Aydın bu seminere katılarak hem ilimizi hem de ülkemizi temsil etmiştir.

Seminer kapsamında farklı ülkelerden öğretmenler bir araya gelerek bir arada çalışma fırsatı elde ettiler. Öğretmenlerin fikirlerini paylaştığı ve yeni projelere imza attığı oturumlar gerçekleştirildi. Seminer programı kültürlerarası etkileşim ve iletişimin arttırmasının yanı sıra öğretmenlerin mesleki gelişimine katkı da sağlandı.

Seminer programında iklim değişikliği dezenformasyonu, Web 2.0 araçları, Eğitim ve Teknoloji Kullanımı, eTwinning Mesleki Gelişim, İyi Proje Örnekleri, Projelerde Sonuç, Etki ve Belgeleme konularında sunumlar yapıldı. Seminer sonunda tüm öğretmenlere katılım sertifikaları verildi.

Özlem öğretmenimizi eTwinning projelerindeki çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

09-12-202109-12-202109-12-2021

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.