GİRESUN İL MEM ARGE

Öğretmenlerimize Erasmus+ ile Avrupa'ya Gitme Fırsatı

Öğretmenlerimize Erasmus+ ile Avrupa'ya Gitme Fırsatı

AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca koordine edilen  2021-1-TR01-KA121-SCH-000009895 Numaralı Okul Eğitimi Akreditasyonu Projesi Müdürlüğümüz tarafından ek listedeki ortak okullarla yürütülmektedir.

Bu kapsamda kabul edilmiş projemiz kapsamında 2022/Ekim ayında gerçekleştirilecek öğretmen hareketlilikleri için başvurular online ortamda alınmaktadır. 

Söz konusu projenin öğretmen hareketliliklerine katılmak isteyen; "Ortak Okul Listesi"nde belirtilen okulların öğretmenlerinden giresunarge.meb.gov.tr adresinde yayınlanan açıklamalar doğrultusunda şartları uygun olanların başvuru formunu 09 Eylül 2022 tarihine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Projemiz öğretmenlerimize Avrupa'da işbaşı gözlem yapma fırsatı sağlamasının yanında Avrupa kültürü ve şehirlerini tanıma fırsatı da sağlayacaktır. 

 

Not: Hareketlilik kapsamına tüm masraflar proje bütçesinden karşılanacak olup öğretmenlerimizin herhangi bir masrafı olmayacaktır. 

Detaylı Açıklamar ve Başvuru  için TIKLAYINIZ

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.