GİRESUN İL MEM ARGE

GİRESUN'DA YABANCI DİL SEFERBERLİĞİ

GİRESUN'DA YABANCI DİL SEFERBERLİĞİ

 

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Erasmus+ Akreditasyonları kapsamında "Yabancı Dil Seferberliği" başlatılmıştır. Halk Eğitimi Merkezleri tarafından Erasmus+ proje katılımcı adaylarına İngilizce eğitimi için tüm merkezlerde A1, A2 ve B1 olmak üzere üç farklı seviyede İngilizce kursu 12 kişilik grupların oluşması durumunda açılmaktadır. Erasmus+ projelerine katılımcı adayı olacak Öğretmen,  Usta öğreticiler ve Yaygın eğitim kursiyerlerinin en az A2 düzeyinde İngilizce seviyesine ulaşmaları için açılması teşvik edilen kurslar, her yıl düzenli olarak farklı aralıklarla açılmaya devam edilecektir. Seferberlik yedi yıllık Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Akreditasyon dönemleri süresince devam edecektir.

Yabancı Dil Seferberliği Giresun'un tüm ilçelerinde ve bağlı Halk Eğitim Merkezlerinde uygulanmaktadır. 12 kişilik eğitim alacak grupları oluşturan tüm eğitim kurumlarının ilçelerinde bulunan Halk Eğitim Merkezlerine başvurmaları ve kurs süreci hakkında detaylı bilgi almaları gerekmektedir. 

23-12-2022

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.