GİRESUN İL MEM ARGE

ETWİNNİNG PROJELERİMİZ KONYA'DA SERGİLENDİ

ETWİNNİNG PROJELERİMİZ KONYA'DA SERGİLENDİ

 

 

2. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu 24-27 Mart tarihlerinde Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde gerçekleşti.

               İlimizden Özel doğa fen lisesi İngilizce öğretmeni Özlem ÖZDAŞ, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağlık hizmetleri alanı öğretmenleri Alev Öztürk ÇELİKKALKAN ve Hümeyra MEMİÇOĞLU eTwinning Sempozyumun açılış programı, Necmettin Erbakan Üniversitesi Erol Güngör konferans salonunda protokolün katılımları ile gerçekleşti. Sempozyum açılış konuşmalarını Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem ZORLU, Eğitim fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal HAMATRA, Konya Valisi Vahdettin ÖZKAN, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK, etwinning Ulusal Destek servisi Etkinlik Yöneticisi Turan GÖRE yaptılar.

               300 den fazla projenin yer aldığı sempozyuma iki bin katılımcı yazar, yüzyüze ve çevirin içi olmak üzere bildirilerini sundular. 3 gün süren sempozyumda öğretmenlerimiz ulusal kaliteli etiketi alan  "Superstition in the world" ve "Hastalık zihinden ileri gelir" adlı  etwinning  projelerini 25 mart cuma günü sundular. Sunumlarını ardından Erdal AKKAYA konseri ile Gala yemeği Üniversite de gerçekleşti.

 

               26 Mart cumartesi toplantısından sonra katılımcılar, Konya Panoramik Şehir Turu ve Mevlana Kültür Merkezi'nde Sema Gösterisini izlediler.

 

03-04-202203-04-202203-04-202203-04-202203-04-2022

 

 

 

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 4 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.