GİRESUN İL MEM ARGE

Projemizin İlk Hareketliliğini Gerçekleştirdik

"Okul Yönetiminde Öğretim Liderliği" Erasmus+ KA101 projemiz kapsamında, Amsterdam´da katılacağımız kursların ilkini gerçekleştirdik.
Projemizin İlk Hareketliliğini Gerçekleştirdik

     Günümüz çağı; ferdin bir bütün halinde ele alındığı ve eğitim-öğretim faaliyetlerin bu eksen üzerinde yoğunlaştığı bir anlayış içindedir. Nitekim teknolojik gelişmelere paralel olarak bilgi transferleri daha hızlı yayılmakta ve eğitim ile öğretim arasındaki açıklık daraltılmaktadır. Nitekim gelişen ve küreselleşen dünyada sürekliliğin sağlanması artık vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Bu durum okulun ve sınıfın öğretim liderlerinin fonksiyonlarında da değişikliğe gitmesine sebep olmuştur.

     Bu kapsamda Müdürlüğümüz organizasyonu ile gerçekleştirilen “Okul Yönetiminde Öğretim Liderliği” konulu Erasmus+ KA101 projemizin ilk hareketliliğini 26 Ağustos – 2 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdik.

 

     Hollanda’nın Amsterdam kentinde, Modern yönetim kuramları ile ilgili bir kurs programına katılan ekibimiz, çalışmalardan elde ettiği kazanımları yaygınlaştırma faaliyetleri çerçevesinde okullarında uygulayacaklardır.

 

 

 KA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. HareketlilikKA101 Proje 1. Hareketlilik

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 1 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.