GİRESUN İL MEM ARGE

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Yarışması Türkiye Ödül Törenine Katıldık

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor projesi kapsamında resim, slogan, kısa öykü ve bilgi yarışmasının ödülleri, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in katılımıyla düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Yarışması Türkiye Ödül Törenine Katıldık

          Öğrencilerin Avrupa Birliği değerlerini öğrenmeleri amacıyla düzenlenen Öğrenciler AB’yi Öğreniyor yarışmalarının ödül töreni 26 Mayıs 2016 Perşembe günü MEB Şura Salonu’nda gerçekleştirildi. Ödül törenine;  Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Funda Kocabıyık’ın yanı sıra çok sayıda bakanlık bürokratı, AB Türkiye Delegasyonu Başkan Yardımıcısı Béla Szombati ve 81 ilden dereceye giren öğrenci ve öğretmenleri katıldı.

 

          Ödül törenine İlimiz adına, slogan yarışması İl birincisi Dereli Yıldız Ortaokulundan Sezgin Ekinci; resim yarışması İl birincisi Espiye Atatürk Ortaokulundan Aleyna Karahasan ve kısa öykü yarışması İl birincisi Mimar Sinan Anadolu Lisesinden Nisanur Aybar ile öğrencilerimizin danışman öğretmenleri ve okul müdürleri katılmıştır.

 

Öğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_AnkaraÖğrenciler_AByi_Öğreniyor_2016_Ankara

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 1 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.