GİRESUN İL MEM ARGE

eTwinning "Avrupa Kalite Etiketi"

Merkez Kanuni Ortaokulu tarafından 2015-2016 Eğitim öğretim yılı içinde başarıyla yürütülen 4 tane e-Twinnigg projesinin tamamı “Ulusal Kalite Etiketiyle” ödüllendirilirken bir tanesi de “Avrupa Kalite Etiketiyle” ödüllendirildi.  
eTwinning "Avrupa Kalite Etiketi"

      2015-2016 Eğitim öğretim yılı içinde başarıyla yürütülen dört e-Twinnigg projesinin tamamı “Ulusal Kalite Etiketiyle” bunlardan biri de “Avrupa Kalite Etiketiyle” ödüllendirilen Kanuni Ortaokuluna “Kalite Etiketi Tabelası” törenle asıldı.

          03.10.2016 tarihinde yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Necati AKKURT, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Ergin AYBAR, okul müdürü Olgun Albayrak, e-Twinning İl Koordinatörü Ekrem GENÇ, projelerin yürütücüsü İngilizce öğretmeni Tuğba SAĞLAM, okuldaki çok sayıda öğretmen ve öğrencilerin tamamı katıldı.

          Kalite etiketlerinin ilgililere verilmesinden sonra bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Necati AKKURT “e-Twinning projelerinin yabancı dil öğretiminin kolaylaştırılmasına olumlu katkısının olduğunu biliyoruz, ancak tanıtım ve yaygınlaştırılmasıyla ilgili süreci kolaylaştırma noktasında siz öğretmen ve öğrencilerden gayretli çalışmalar beklemekteyiz. Okulumuzun sergilediği bu başarılı çalışmaya emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 

          Tören “Avrupa Kalite Etiketi Tabelasının” okula asılmasıyla sona erdi.

 

E-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi TöreniE-Twinnig - Kanuni Ortaokulu Avrupa Kalite Etiketi Töreni

Çıtlakkale M. Hükümet Konağı A Blok Kat 1 GİRESUN - 454 215 7525 Dahili 184

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.